Jesteś na archiwalnej stronie szkoły, zapraszamy na aktualną stronę: spglebokie.szkolnastrona.pl

Księga Gości
Wykaz
podręczników 2010/2011

.: AKTUALNOŚCI :.


ZABAWA KARNAWAŁOWA

29 stycznia 2011 r. świętowaliśmy zakończenie I semestru. Zabawa karnawałowa była przednia, a jedzonko (przygotowane przez mamy szóstoklasistów) pyszne. Wszyscy udali się na zasłużone ferie ;)
Więcej  »»

DZIEŃ BABCI

Małe Maluszki dopiero co dzielnie rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem, a już odważyły się zaprezentować swoje umiejętności. Pod kierunkiem pań Ani Andrzejczak oraz Izy Karpińskiej przygotowały część artystyczną dla Babć. Wzruszone i dumne babcie chętnie wzięły udział we wspólnej zabawie.
Więcej  »»

JASEŁKA

Uczniowie klasy III - jak co roku przed świętami- przygotowali jasełka bożonarodzeniowe, na które zaprosili wszystkich uczniów, nauczycieli, członków Klubu Seniora, rodziców i pana Wójta. Nastrojowe przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami. Wspólne kolędowanie wprowadziło nas w świąteczny nastrój.
Więcej  »»

MIKOŁAJKI

6 grudnia 2010 r. naszą szkołę odwiedził wyczekiwany gość. Najbardziej niecierpliwe były przedszkolaki. Pod kierunkiem pani Iwony Różyckiej przygotowały specjalny program dla Mikołaja i swoich mam. Strudzony gość podrzucił także podarki dla poszczególnych klas, które skrupulatni uczniowie szybko znaleźli.
Więcej  »»

ANDRZEJKI

26 listopada 2010 r. szóstoklasiści wraz z wychowawczynią przygotowali wróżby i zabawy andrzejkowe dla młodszych kolegów. Kiedy ciekawość została już zaspokojona chętni uczniowie wzięli udział w dyskotece.
Więcej  »»

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada 2010 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji zbliżającej się rocznicy odzyskania niepodległości. Uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem pani Uli Czerwińskiej przygotowali ciekawy program artystyczny, w którym zaprezentowali pieśni i tańce z tamtego okresu, a także przedstawili najważniejsze fakty historyczne, które doprowadziły do odzyskania niepodległości.
Więcej  »»

DZIEŃ PAPIESKI

21 października uczniowie klasy piątej wraz z panią Marleną Siudą przygotowali montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Papieskiego. Pamiętamy o Janie Pawle II i celebrujemy rocznice Jego wyboru na papieża.
Więcej  »»

WIELKIE ZMIANY

Październik to miesiąc wielkich zmian i remontu części naszej szkoły. Wszystko za sprawą "maluszków", które już niedługo będą uczęszczać do nowotworzonego oddziału przedszkolnego. W przeprowadzce biblioteki pomagali niestrudzeni pracownicy szkoły i chętni uczniowie z klas starszych. W remoncie zerówki pomogli rodzice sześciolatków.
Więcej  »»

ŚLUBOWANIE W DZIEŃ EDUKACJI

14 października to dzień pełen uroczystości. Świętowali uczniowie, nauczyciele, rodzice, ale przede wszystkim pierwszoklasiści, którzy tego dnia zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Głębokiem. Pierwszoklasiści pięknie się zaprezentowali i udowodnili, że będą godnie reprezentować swoją szkołę. W zabawach i quizach uczestniczyli także rodzice i nauczyciele.
Więcej  »»

DZIEŃ CHŁOPCA

1 października 2010 r. chłopcy mieli swoje święto. Oprócz klasowych spotkań przy "słodkich stołach", po lekcjach odbyła się dyskoteka.
Więcej  »»

SPRZĄTANIE ŚWIATA

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i od razu zabraliśmy się nie tylko za naukę, ale także za porządkowanie terenu wokół naszej szkoły. 17 września przyłączyliśmy się do znanej akcji "Sprzątanie świata". Wszyscy uczniowie i nauczyciele udali się na wcześniej wyznaczone rejony i zaopatrzeni w kolorowe (do segregacji!) worki zrobili porządek. Udało się przed nadciągającym deszczem!
Więcej  »»

Aktualności archiwalne >>> przejdź do strony
© Szkoła Podstawowa w Głębokiem - Wszelkie prawa zastrzeżone
Głębokie 88,   62 - 641 Olszówka |  tel/fax: ( 63 ) 273 30 36